Autorzy wystawy - uczniowie

Autorzy wystawy

Twórcami wystawy są uczniowie Liceum Plastycznego im. Elwiro Michała Andriollego, należącego do Zespołu Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim.

Zakładka „Pamięć”:

  • Agnieszka Grich, klasa III – zdobyła III miejsce w X Międzynarodowym Konkursie „Portret Rodzinny- Rodzina na Drogach Współczesności”, a w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Moje Krajobrazy Muzyczne” uzyskała nagrodę specjalną. Zajęła I miejsce w konkursie „Anioły, aniołki, anielice...” w ramach projektu edukacyjnego. Ponadto bierze udział w innych konkursach, udziela się w akcjach charytatywnych, wykonuje dekoracje na uroczystości szkolne.

Życiorys:

  • Katarzyna Hasiuk, klasa III - zdobyła wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematyczno-Artystycznym „W parabolicznym świecie” oraz wyróżnienie w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Parafię Ewangelicko-Augsburską Świętej Trójcy w Warszawie. Nagrodzona praca znalazła się w kalendarzu na rok 2017.  Uzyskała też nominację do nagrody w konkursie ogólnopolskim „Bajki, baśnie i legendy polskie”. Aktywnie bierze udział konkursach i akcjach charytatywnych, wykonuje dekoracje na uroczystości szkolne, reprezentuje szkołę w poczcie sztandarowym.
  • Sandra Olędzka, klasa III - bierze udział w konkursach i akcjach charytatywnych. Reprezentuje szkołę w poczcie sztandarowym, tworzy dekoracje na uroczystości szkolne.

Fotografie:

  • Justyna Karczmarek, klasa IV - stypendystka projektu unijnego dla najzdolniejszych uczniów w Polsce „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”, zajęła II miejsce w konkursie „Anioły, aniołki, anielice...” w ramach projektu edukacyjnego, bierze udział w konkursach, tworzy dekoracje na uroczystości szkolne.
  • Dominika Szoplik, klasa IV - stypendystka projektu unijnego dla najzdolniejszych uczniów w Polsce „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”, zajęła III miejsce w konkursie „Anioły, aniołki, anielice...” w ramach projektu edukacyjnego, bierze udział w konkursach i akcjach charytatywnych, wykonuje dekoracje na uroczystości szkolne.

Oś twórczości:

  • Kacper Kijewski, klasa IV - uzyskał świadectwo z wyróżnieniem, jest stypendystą projektu unijnego dla najzdolniejszych uczniów w Polsce „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”. Reprezentuje szkołę na plenerach rysunkowych i malarskich ogólnopolskich. Bierze udział w przeglądzie uczniów liceum plastycznego, konkursach i akcjach charytatywnych. Tworzy dekoracje na uroczystości szkolne.

Nagrania cytatów do żywych obrazów:

  • Martyna Krzyżanowska, klasa III – bierze udział w konkursach i akcjach charytatywnych. Reprezentuje szkołę w poczcie sztandarowym, tworzy dekoracje na uroczystości szkolne.

Montaż żywych obrazów:

  • Ewelina Mościcka, klasa II – zajęła III miejsce w kategorii 16-21 lat w XV Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Gustawa Zielińskiego w Skępem, uzyskała wyróżnienie w VIII Powiatowym Konkursie Matematyczno-Artystycznym „W Parabolicznym Świecie” oraz II miejsce w konkursie „Anioły, aniołki, anielice...” w ramach projektu edukacyjnego. Świadectwo szkolne z wyróżnieniem.

Koordynacja prac nad projektem i czuwanie nad treścią merytoryczną wersji polskiej i anglojęzycznej:

  • Weronika Anna Michalak, klasa III - zajęła I miejsce w kategorii teatr w XI Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2017”, brała udział w „Zmaganiach o Pałacową Maskę” MDK w Mińsku Mazowieckim (21 marca 2017 r.) oraz w XVII Mazowieckim Festiwalu Teatrów Amatorskich w Łochowie (10 maja 2017 r.). Ponadto bierze udział w innych konkursach, udziela się w akcjach charytatywnych, wykonuje dekoracje na uroczystości szkolne. Świadectwo szkolne z wyróżnieniem.  

Zebranie ilustracji:

  • Alicja Zalewska, klasa IV - uzyskała świadectwo z wyróżnieniem - najwyższa średnia ocen w Liceum Plastycznym im. E. M. Andriollego, Jest stypendystką projektu unijnego dla najzdolniejszych uczniów w Polsce „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”, bierze udział w konkursach, wykonuje dekoracje na uroczystości szkolne.

Opiekunowie

Grupa uczniowska pracuje pod kierunkiem mgr Magdaleny Idyckiej, nauczającej podstaw fotografii i filmu, przy życzliwym wsparciu Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych mgr Elżbiety Zofii Wieczorek.