Autorzy wystawy - uczniowie

Autorzy wystawy

Twórcami wystawy są uczniowie z Zespołu Szkół Ekonomicznych - Liceum Plastyczne im. Elwiro Michała Andriollego.

Zakładka „Pamięć”:

  • Agnieszka Grich, klasa III – zdobyła III miejsce w X Międzynarodowym Konkursie "Portret Rodzinny- Rodzina na Drogach Współczesności", a w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Moje Krajobrazy Muzyczne" uzyskała nagrodę specjalną. Zajęła 1 miejsce w konkursie ,,Anioły, aniołki, anielice..." w ramach projektu edukacyjnego. Ponadto bierze udział w innych konkursach, udziela się w akcjach charytatywnych, wykonuje dekoracje na uroczystości szkolne.

Życiorys:

  • Katarzyna Hasiuk, klasa III - zdobyła wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematyczno-Artystycznym '' W parabolicznym świecie'' oraz wyróżnienie w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Parafię Ewangelicko-Augsburską Świętej Trójcy w Warszawie. Nagrodzona praca znalazła się w kalendarzu na rok 2017.  Uzyskała też nominację do nagrody w konkursie ogólnopolskim „Bajki, baśnie i legendy polskie”. Aktywnie bierze udział konkursach i akcjach charytatywnych, wykonuje dekoracje na uroczystości szkolne, reprezentuje szkołę w poczcie sztandarowym.
  • Sandra Olędzka, klasa III - bierze udział w konkursach i akcjach charytatywnych. Reprezentuje szkołę w poczcie sztandarowym, tworzy dekoracje na uroczystości szkolne.

Fotografie:

  • Justyna Karczmarek, klasa IV - Stypendystka projektu unijnego dla najzdolniejszych uczniów w Polsce „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”, zajęła 2 miejsce w konkursie ,,Anioły, aniołki, anielice..." w ramach projektu edukacyjnego,  bierze udział w konkursach, tworzy dekoracje na uroczystości szkolne.
  • Dominika Szoplik, klasa IV - Stypendystka projektu  unijnego dla najzdolniejszych uczniów w Polsce „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”, zajęła 3 miejsce w konkursie ,,Anioły, aniołki, anielice..." w ramach projektu edukacyjnego, Bierze udział w konkursach i akcjach charytatywnych, wykonuje dekoracje na uroczystości szkolne.

Oś twórczości:

  • Kacper Kijewski, klasa IV - uzyskał świadectwo z wyróżnieniem, jest stypendystą projektu unijnego dla najzdolniejszych uczniów w Polsce „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”. Reprezentuje szkołę na plenerach rysunkowych i malarskich ogólnopolskich. Bierze udział w przeglądzie uczniów liceum plastycznego, konkursach i akcjach charytatywnych. Tworzy dekoracje na uroczystości szkolne.

Nagrania cytatów do żywych obrazów:

  • Martyna Krzyżanowska, klasa III – bierze udział w konkursach i akcjach charytatywnych. Reprezentuje szkołę w poczcie sztandarowym, tworzy dekoracje na uroczystości szkolne.

Montaż żywych obrazów:

  • Ewelina Mościcka, klasa II – zajęła III miejsce w kategorii 16-21 lat w XV Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Gustawa Zielińskiego w Skępem, uzyskała wyróżnienie w VIII Powiatowym Konkursie Matematyczno-Artystycznym "W Parabolicznym Świecie" oraz 2 miejsce w konkursie ,,Anioły, aniołki, anielice..." w ramach projektu edukacyjnego, Świadectwo szkolne z wyróżnieniem.  

Koordynacja prac nad projektem i czuwanie nad treścią merytoryczną wersji polskiej i anglojęzycznej:

  • Weronika Anna Michalak, klasa III - zajęła I miejsce w kategorii teatr w XI Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej- Kulturomaniak 2017, brała udział w „Zmaganiach o Pałacową Maskę” MDK w Mińsku Mazowieckim, 21 marca 2017 r. oraz w XVII Mazowieckim Festiwalu Teatrów Amatorskich w Łochowie, 10 maja 2017 r. Ponadto bierze udział w innych konkursach, udziela się w akcjach charytatywnych, wykonuje dekoracje na uroczystości szkolne. Świadectwo szkolne z wyróżnieniem.  

Zebranie ilustracji:

  • Alicja Zalewska, klasa IV - Uzyskała świadectwo z wyróżnieniem - najwyższa średnia ocen w Liceum Plastycznym im. E. M. Andriollego, Jest stypendystką projektu unijnego dla najzdolniejszych uczniów w Polsce „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”, bierze udział w konkursach, wykonuje dekoracje na uroczystości szkolne.

Opiekunowie

Grupa uczniowska pracuje pod kierunkiem swojej profesorki, mgr Magdaleny Idyckiej, nauczającej  podstaw fotografii i filmu.

Przy życzliwym wsparciu Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych mgr Elżbiety Zofii Wieczorek.